Junior Marketing Specialist do Košíc (Ref. č.: A2155)

Mám záujem

Miesto práce

Košice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850-1 050 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa marketing a sleduješ aktuálne trendy v reklame? Láka ťa stať sa súčasťou marketingového tímu, ktorý pripravuje kampane v 6-tich krajinách, no máš pocit, že na to nemáš dosť skúseností? V tom prípade čítaj ďalej, pretože do nášho medzinárodného tímu jednej z najväčších personálnych agentúr na Slovensku hľadáme Junior Marketing Špecialistu s chuťou rásť, učiť sa a rozvíjať!

Čo bude tvojou náplňou práce?
  • v spolupráci s kolegami v krajinách budeš exekuovať marketingovú stratégiu
  • budeš sa podieľať na príprave marketingových textov a materiálov
  • naučíš sa tvoriť týždenné, mesačné a ročné marketingové budgety
  • budeš sledovať konkurenciu, referencie a vymýšľať stratégie ako náš neustále zlepšovať
  • s content managerom budeš vymýšľať obsahu pre naše kanály – hlavne Facebook, Instagram, Blog, Newsletter
  • v spolupráci s interným PPC špecialistom a data-analytikom a externými agentúrami - - - -
  • budeš spúšťať top kampane v Strednej Európe
  • naučíme ťa rozvíjať našte B2C weby po ich obsahovej, technickej a designovej stránke
  • dostaneme ťa do prehľadného reportingu výkonností kampaní a ďalších marketingových kanálov
+ ak máš pochybnosti o svojich skúsenostiach, neboj – naučíme ťa!

Čo získaš prácou u nás?
  • skúsenosť s prácou v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 12 000 zamestnancami
  • každodennú podporu zo strany interných kolegov či externých agentúr
  • prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch v medzinárodnom marketingovom tíme
  • výkon práce v srdci Košíc s možnosťou cestovať do zahraničných krajín
  • prístup k rôznorodým marketingovým nástrojom, platformám a súčasným trendom
  • školenia, workshopy, sick-days, homeoffice, notebook, telefón a kopec iných buzz-wordov, ktoré robia našu prácu efektívnejšou a kreatívnejšou

Ďakujeme všetkým záujemcom za ich spoluprácu a čas. Kontaktovať budem len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujem a prajem všetko dobré.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Máš prehľad vo svete marketingu? Baví ťa sledovať aktuálne trendy? Láka ťa stať sa súčasťou marketingového tímu, ktorý pripravuje kampane v 6-tich krajinách? Chceš nám pomôcť vypracovať sa medzi Top 5 personálnych agentúr v strednej Európe? V tom prípade čítaj ďalej, pretože do medzinárodného marketingového tímu jednej z najväčších personálnych agentúr v Európe hľadáme Marketingového špecialistu.

Niečo o nás:
• Manuvia je personálna agentúra, ktorá vznikla spojením 4 etablovaných personálnych agentúr
• Aktuálne zamestnávame viac ako 12 000 zamestnancov
• Máme viac ako 20 rokov skúseností
• Naše náborové tímy a marketing pôsobia v 6 krajinách – Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina
• Medzi naše hlavné sektory patria priemysel, automotive a logistika
• Viac informácií nájdeš v sekcii O nás

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo od teba požadujeme?
  • kreativitu, komunikatívnosť a analytické myslenie
  • vysokoškolské vzdelanie
  • znalosť marketingu a najnovších trendov v oblasti reklamy
  • motiváciu a chuť pracovať na sebe
  • anglický jazyk – úroveň B1 (mierne pokročilý)
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • výhodou je prax v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení (nie je podmienkou, no pomôže ti to dostať sa do vecí rýchlejšie)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína HANDŽÁKOVÁ
Tel.: +421918833156
E-mail: poslať životopis
ID: 3718641   Dátum zverejnenia: 18.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850-1 050 EUR/mes