Nová ponuka práce v Tvojom meste! (Operátor/ka výroby)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Sládkovičovo
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 743,28 Eur + bonusy a príplatky 1050 - 1200 E

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zvára drôt, vizuálne kontroluje kvalitu zvaru;
- Buduje stroj (zaťahuje stroj), vykonáva dôkladnú kontrolu stroja podľa kontrolného listu;
- Obsluha strojových zariadení
- Kontrola strojov pred ich spustením a počas ich chodu
- Vykonáva preventívne výmeny prievlakov ako aj výmeny po SPC;
- Zaťahuje, identifikuje a zhadzuje/ nakladá navíjadla/ odvíjadlá;
- Nahadzuje a vyhadzuje cievky;
- Odoberá vzorky, príp. opravuje prietrhy;
- Vykonáva čistenie stroja/ linky;
- Vedie evidenciu materiálu, kontroluje identifikáciu a identifikuje materiál;
- Pracuje v súlade s výrobnou dokumentáciu oddelenia;
- Kontroluje kvalitu drôtu a cievky podľa pracovných postupov;
- Manipuluje s vozíkom a zdvíhacím zariadením;
- Dodržiava pracovné postupy na obsluhu liniek a zariadení;
- Dodržiava zásady 5S
- Zamestnanec môže mať na starosti viac strojov, ktorých chod si priebežne kontroluje spolu s výrobkami

obedy vo výške 3,65 Eur(zamestnanec platí 0,83 Eur)
možnosť záloh každý týždeň 30 Eur (po 1. odpr. týždni)
ubytovanie zdarma nad 75 km, pri plnej dochádzke
zabezpečená doprava na zmeny - kyvadlová doprava zo Sládkovičova (železn. stanica, autobus.stanica)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v strojárenstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- Práca je vhodná pre mužov
- Skúsenosti z výroby
- Pracovná doba : ochota pracovať na 4 zmeny (12h) v nepretržitom režime 7:00–19:00, 19:00 – 7:00

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3717866  Dátum zverejnenia: 16.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 743,28 Eur + bonusy a príplatky 1050 - 1200 E