Práca v Lozorne (automobilový priemysel)

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

788€ + dochádzkový bonus a príplatky

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba a kompletovanie tapacírov do dverí áut
  • jednoduché a nenáročné montážne a lepiace úkony spojené s kompletizáciou produktov ako sú tapacíre do dverí a odkladacích boxov áut
  • montáž madiel, lepenie koženkových poťahov, kabeláž, príprava materiálu na výrobu častí tapacírov

  • dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 10% zo základnej mzdy ( až do výšky 78,86€)
  • zabezpečíme ubytovanie v Malackách za 50€ / mesačne
  • možnosť stravovania v závodnej jedálni zamestnanec si dopláca 1,62€ za obed
  • starostlivosť koordinátora

Ak vás ponuka zaujala neváhajte volajte 0911 838 132, alebo pošlite životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • chuť a ochota pracovať
  • zodpovednosť
  • samostatné myslenie pri práci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia
T.G.Masaryka 32
98401 Lučenec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Pohlyová
Tel.: +421 911 838 132
E-mail: poslať životopis
ID: 3715017   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   788€ + dochádzkový bonus a príplatky