Hľadáte si prácu aj mimo bydliska?Pracujte pri kompletizácii tapacírov do dverí áut! (operátor výroby)Mzda až 930€

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

788€ + dochádzkový bonus a príplatky

Termín nástupu

DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v Lozorne?
Nevadí že nie ste z Lozorna vieme vám tam poskytnúť ubytovanie v Malackách.
Vašou náplňou práce bude:
  • výroba a kompletovanie tapaírov do dverí áut
  • jednoduché a nenáročné montážne a lepiace úkony spojené s kompletážou produktov ako sú tapacíre do dverí a odkladacích boxov áut
  • montáž madiel, lepenie koženkových poťahov, kabeláž, práprava materiálu na výrobu častí tapacírov

  • základná mzda 788€ / mesačne btt
  • dochádzkový bonus od prvého mesiaca max. 10% zo základnej mzdy ( až do výšky 78,86€)
  • zabezpečíme ubytovanie v Malackách za 50€ / mesačne
  • možnosť stravovania v závodnej jedálni zamestnanec si dopláca 1,62€ za obed
  • práca nadčas počas prac. zmeny 25%
  • príplatok za poobednú zmenu 0,20€/ hod (14:00-22:00)
  • príplatok za prácu v noci: 1,29€ / hod (22:00 - 06:00)
  • príplatok za prácu v Sobotu: 1,87€/ hod
  • príplatok za prácu v Nedeľu: 4,20€/ hod
  • príplatok za sviatok 150%
  • zaťažový príplatok v prípade záťažovej práce 0,60€/ hod

Ak vás ponuka zaujala neváhajte volajte 0911 828 207, alebo pošlite životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • chuť a ochota pracovať
  • zodpovednosť
  • samostatné myslenie pri práci
  • dodržiavanie kódexu obliekania a dodržiavania hygienických návikov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad

Kontakt

ID: 3713156   Dátum zverejnenia: 18.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   788€ + dochádzkový bonus a príplatky