Právnik (Ref. č.: A2085)

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 200 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BANKOVNÍCTVO:
  • Skúsenosti s agendou v oblasti bankovníctva
  • Znalosť Zákona o bankách
  • Posúdenie dedičstva, záložné zmluvy
  • Príprava stanovísk k danej oblasti špecializácie
  • Vypracovanie zmluvnej dokumentácie,
  • Denná komunikácia s bankami

FINANCOVANIE + M&A:
  • Poskytnutie komplexných právnych služieb v danej oblasti
  • Skúsenosti s transakciami a M&A - Znalosť agendy (bežné úvery, cenné papiere)
  • právne due dilingence
  • príprava transakčnej dokumentácie a analýz

SPOROVÁ AGENDA:
  • príprava analýz a stanovísk (najmä oblasť občianskeho a obchodného práva)
  • konzultácie v prípravných fázach riešenia sporu
  • zastupovanie klienta pri mimosúdnom riešení sporov
  • vypracovávanie všetkých typov podaní

  • Plat podľa skúseností kandidáta
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Participácia na zaujímavých domácich ale zahraničných projektoch
  • Výučba anglického jazyka(bežná komunikácia/odborná terminológia) počas pracovnej doby
  • Príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme seniornejších kandidátov (aspoň 3 roky skúseností) v nasledovných oblastiach práva: SPOROVÁ AGENDA, M&A TRANSAKCIE, BANKOVÉ a FINANČNÉ PRÁVO.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Aktívna znalosť anglického jazyka, vrátane právnej terminológie
  • Precíznosť, spoľahlivosť
  • Logické myslenie
  • Pozitívny prístup k práci
  • Komunikatívnosť a proklientskosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Samostatnosť ale aj tímová spolupráca

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Kabátová
E-mail: poslať životopis
ID: 3712762   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200 EUR/mes