JAVA EE Vývojár (Ref. č.: A2092)

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • dlhodobejšie skúsenosti pri vývoji Java aplikácií
  • znalosť štruktúrovaného programovania
  • znalosť Spring a Java 8, Java EE 7, SOAP, REST, SQL(DDL a DML)
  • znalosť a skúsenosti s Maven, Eclipse, GIT, Continuous Integration, Oracle SQLDeveloper, SonarQube Nexus
  • znalosť tvorby GUI so štandardnými JSF implementácie
  • veľmi dobrá znalosť súčasných webových technológií

  • motivujúce platové ohodnotenie - závisí od skúseností kandidáta
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť cestovať a zúčastňovať sa na zahraničných projektoch
  • notebook a mobilný telefón
  • možnosť sa vzdelávať - kurzy a školenia ( jazykové alebo odborné)
  • útulné kancelárie (nie open space office)
  • možnosť pracovať z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú IT spoločnosť v Bratislave.

Hľadáme skúseného Vývojára, ktorý bude pracovať na zahraničnom projekte. Spolupráca s nemeckými kolegami, preto je nutná znalosť nemeckého jazyka na dobrej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

  • jazykové znalosti - nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B2 - C1) a anglický jazyk výhodou
  • schopnosť riešenia problémov a konfliktov
  • orientácia na tím

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Kabátová
E-mail: poslať životopis
ID: 3712760   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500 EUR/mes