Začni pracovať ako operátor výroby a zarábaj až 1065€!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Holíč
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 065 EUR/mesiac700€ brutto + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
-vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky
ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
-obsluha strojov
-zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
-vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

-možnosť kariérneho rastu
-možnosť dostávania záloh na týždennej báze
-plne hradené ubytovanie
-nárast platu na základe zručnosti
-vernostné finančné odmeny ( pracovné a životné jubilea, bonus pri narodení -dieťaťa, pri uzavretí manželstva a pod)
-13. a 14. plat
-výkonnostný bonus: 115 €/mesiac
-dochádzkový bonus: 50 €/mesiac
-každodenná starostlivosť zo strany koordinátora

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu alebo zavolajte na 0911828204. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá produkciou interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
precíznosť
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
samostatnosť
prax z výroby veľkou výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3711938  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 065 EUR/mesiac700€ brutto + bonusy a príplatky