788,61 - 1 120 EUR

Operátor Výroby!! Malacky!! Doprava zdarma

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

788,61€ základná mzda + výkonnostný príplatok 10% z mzdy + nadštandardné príplatky - nočné/ poobedná zmena a pod..

Termín nástupu

Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba a kompletovanie trapacírov do dverí aut (Land Rover, Jaguár, VW, ŠKODA, AUDI)
  • jednoduché a nenáročné montážne a lepiace úkony spojené s kompletovaním produktov ako sú tapacíre do dverí a odkladacích boxov áut.
  • montáž madiel, lepenie kožených poťahov, kabeláž, príprave materiálu na výrobu častí tapacírov
  • dodržiavanie BOZP zásad na pracovisku, kontrola hotových produktov

  • základná mzda 788,61€ btto/ mesiac
  • výkonnostný bonus 10% z základnej mzdy (78,86€)
  • UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ (zamestnanec si dopláca len 50€ mesačne)
  • PRAVIDELNÉ ZÁLOHY NA MZDU
  • DOPRAVA DO PRÁCE ZADARMO
  • STRAVA V ZÁVODNEJ JEDÁLNI ZABEZPEČENÁ

Príplatky:
  • práca nadčas počas prac. zmeny 25%
  • príplatok za poobednú zmenu 0,20€/ hod (14:00-22:00)
  • príplatok za prácu v noci: 1,29€ / hod (22:00 - 06:00)
  • príplatok za prácu v Sobotu: 1,87€/ hod
  • príplatok za prácu v Nedeľu: 4,20€/ hod
  • príplatok za sviatok 150%
  • záťažový príplatok v prípade záťažovej práce 0,60€/ hod

V prípade záujmu o dlhodobú, stabilnú a dobre platenú prácu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +421 905 716 806 alebo nás navštívte osobne na adrese: Manuvia People SK s.r.o.,
Nádražná 1911, 901 01 Malacky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2019 (ostáva ešte 33 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemysel a výroba v automotive

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • spoľahlivosť a pracovné návyky
  • manuálna zručnosť, matematická a logická gramotnosť
  • chuť učiť sa nové veci a kariérny rast
  • práca je vhodná pre mužov a ženy/ aj pre páry Pracuje sa na 3 zmeny: Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00-22:00) Nočná (22:00-06:00)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia People SK
Jana Bottu 2
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Veľký
Tel.: +421918934341
E-mail: poslať životopis
ID: 3711657   Dátum zverejnenia: 30.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   788,61€ základná mzda + výkonnostný príplatok 10% z mzdy + nadštandardné príplatky - nočné/ poobedná zmena a pod..