Kontrolór kvality v Žatci aj pre páry( Doprava a ubytovanie zdarma)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žatec, Česko
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
90Kč / hod. + bonus od 0-10KČ / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
vizuálna kontrola vstupného a výstupného materiálu
testovanie materiálu
ľahká oprava materiálu

- stabilná a zaujímavá práca, nie na výrobnej linke
- 12 hod zmeny, dlhý/krátky týždeň
- možnosť nadčasov
- ubytovanie hradené firmou, alebo príspevok na ubytovanie 2500 Kč
- mzda 90 Kč / hod + výkonnostný bonus 0 - 10 Kč/hod v čistom
- možnosť osobného rastu, pracovného rastu
- sim karta - výhodné volania aj pre celú rodinu
- vhodné aj pre muža aj pre ženu

Ak vás ponuka zaujala neváhajte volajte 0911 828 207 alebo pošlite životopis na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-chuť a ochota pracovať
- minimálne vzdelanie SOU
- veľmi dobrý zrak
- zodpovednosť
- flexibilita

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3697817  Dátum zverejnenia: 19.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 90Kč / hod. + bonus od 0-10KČ / netto