Pohovor už v stredu! Operátor výroby autosedačiek - mzda až 995 € - neváhajte! Práca okamžite! Trnava - Voderady!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
765 EUR/mesiacMzda s príplatkami až 995 €!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme skvelú pohovory hneď po Novom roku! Dohodnite si stretnutie!
Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
• práca vhodná prevažne pre mužov aj ženy
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Základná mzda 765€ /mesiac brutto + bonusy
Bonus až 100 €
+ ďalšie bonusy až 130 €
Možnosť zvozu zo smeru Komárno, Piešťany, Horné Orešany...
Možnosť ubytovania ak nie ste z okolia
Mesačný výkonnostný bonus od prvého mesiaca- max 17% zo základnej mzdy daného mesiaca
Starostlivosť koordinátora

Neváhajte, pošlite nám Váš životopis a my Vám dohodneme pohovor!

Prípadne sa informujte telefonicky 0911337826

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Popredný výrobca pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
-manuálna zručnosť
-precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
- je ale potrebná manuálna zručnosť z oblasti montáže
-sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť,dodržovanie pravidelnej dochádzky do práce

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3695602  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 765 EUR/mesiac