Senior Full-stack Developer / Aplikačný architekt do Košíc alebo Bratislavy! (Ref. č.: A2131)

Mám záujem

Miesto práce

Bratislavský kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3 000 EUR/mes, finálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Termín nástupu

ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
  • tvorba návrhu a vývoj integračnej platformy pre našich B2B a B2C zákazníkov
  • návrh riešení, ktoré zohľadňujú väzby medzi aplikáciami, mapujúc požiadavky aplikačnej architektúry na infraštruktúrnu architektúru a cieľovú platformu
  • analýza súčasného stavu a návrh cieľového stavu riešení v internom prostredí a nasadenie cieľových riešení do interného prostredia spoločnosti, s ohľadom na rešpektovanie finančných a kapacitných možností vo vnútri organizácie
  • implementovanie funkcionality alebo celých modulov aplikácií podľa popisov, zadaní a špecifikácie
  • pripomienkovanie špecifikácie z pohľadu použitej technológie, návrhov rozhraní a interakcie medzi systémami a systémom a používateľom

Miesto práce: Košice, alebo Bratislava.

  • stabilná spoločnosť z IT oblasti, ktorá je na trhu vyše 10 rokov
  • flexibilný pracovný čas, home office
  • ovocné dni, pitný režim na pracovisku
  • príspevok do 3.piliera
  • príjemné pracovné prostredie
  • multisport karta a rôzne iné zľavy
  • možnosť kariérneho rastu mnoho ďalších finančných a nefinančných benefitov

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasť zdravotníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

  • min. 5 ročná prax s vývojom a integračnými projektami
  • prax v pozícií architekta SW riešenia/aplikácie, príp. Full-stack senior developera
  • široká znalosť vývojových prostredí a platforiem, programovacích jazykov a technológií
  • výborné znalosti v oblasti plánovania a návrhu aplikácií a systémov
  • skúsenosti s modernými technológiami ako Kafka, Spring Boot, Spring Integration, Elastic, Apache Camel, React alebo Angular (stačí ak niečo ovládate a druhé postačuje ak poznáte), Docker a Kubernetes (aby ste vedeli, čo je devops, keďže sa plánuje aplikácie modulárne sadiť v kontajneroch)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína HANDŽÁKOVÁ
Tel.: +421918833156
E-mail: poslať životopis
ID: 3693717   Dátum zverejnenia: 13.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3 000 EUR/mes, finálna mzda závisí od skúseností kandidáta