Team-leader vo výrobe (Ref. č.: A2125)

Mám záujem

Miesto práce

Nové Mesto nad Váhom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

670-1 030 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Starostlivosť o konkrétny úsek výroby jej kvalitu a efektivitu
  • Priama spolupráca s výrobnými pracovníkmi na plnení zákazky
  • Deľba práce výrobným pracovníkom podľa stupňa ich odbornosti a pracovných skúseností
  • Dodržiavanie stanovených termínov výroby s ohľadom na jej kvalitu
  • Kontrola výkresovej dokumentácie, postupovanie podľa výrobných postupov a technických špecifikácií

  • Priemerná mzda na pozícií s príplatkami 1030,- btto Eur
  • Výkonnostné prémie, dochádzkový bonus, rizikový príplatok
  • Strava na pracovisku 50 centov/ denne
  • Bohatý sociálny program
  • Finančné bonusy

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ vzdelanie s technickým zameraním (ideálne strojárstvo)
  • Skúsenosti na obdobnej pozícií
  • Riadiace skúsenosti veľkou výhodou
  • Znalosť výkresovej dokumentácie
  • Organizačné a komunikačné schopnosti

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Sebastián Nemčok
E-mail: poslať životopis
ID: 3690486   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   670-1 030 EUR/mes