Príjmací technik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vlkanová
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.9.2019
4,1 EUR/hod.4,10 € + povinné príplatky + 0,82 € výkonnostná odmena po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhuje zariadenie na zhodnocovanie odpadov
- zodpovedá za príjem surovín a výdaj produktu z technológie (množstvo, kvalita)
- obsluhuje vysokozdvižný vozík – ak má na túto činnosť oprávnenie
- manuálne alebo pomocou techniky manipuluje so spracovávanými odpadmi a produktmi v zmysle prevádzkových postupov
- označuje obaly na odpady IL NO podľa druhu (kaly, destilačné zvyšky) a stupňa horľavosti.
- obsluhuje ručnú manipulačnú techniku (paletizačný vozík, vozík na sudy atď.) a v prípade potreby aj vysokozdvižný vozík.
- obsluhuje čerpadlá, rozvody vody a vzduchu a ostatné prostriedky, potrebné na výkon práce.
- má na starosti údržbu a jednoduché servisné práce zverených prostriedkov.
- vykonáva skladové práce súvisiace s úpravou odpadov (napríklad zlievanie, prečerpávanie).

- práca v jednozmennej prevádzke
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- práca v dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Spoločnosť, pre ktorú je ponuka obsadzovaná poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
- zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať
- oprávnenie na VZV podmienkou
- komunikatívnosť,
- zodpovednosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3678797  Dátum zverejnenia: 25.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,1 EUR/hod.4,10 € + povinné príplatky + 0,82 € výkonnostná odmena po skúšobnej dobe