Zaujímavá príležitosť pre PLC programátora (55.000 – 75.000 CZK)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lučenec - Praha
Mzdové podmienky (brutto)
2 130-3 000 EUR/mes základný fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj aplikačného SW pre priemyselné riadiace systémy (PLC, SCADA)
• oživenie a uvedenie riadiacich systémov do prevádzky, nájazd technológií
• rozširovanie a budovanie výrobných liniek
• tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
• riadenie projektov

Systém práce
• 40% cestovanie po projektoch (bežná dĺžka projektu je 1 rok)
• 1 týždeň až 1 mesiac v cudzine
- Európa (týždenné turnusy/ voľné víkendy)
- Vzdialenejšie destinácie (mesačný turnus/ 3 týždne voľno)
- Veľmi vzdialené destinácie (3 mesačné turnusy)

• mimoriadne zaujímavá základná mzda 2.130 EUR – 3.000 EUR (v závislosti od skúseností)
• zákonné denné diéty podľa krajiny v ktorej projekt prebieha
• príspevok na dôchodkové a životné poistenie
• možnosť kariérneho rastu
• stravné lístky
• aktívne využívanie anglického jazyka
• špeciálna lekárska starostlivosť pre zamestnancov
• flexibilná pracovná doba, čiastočne možnosť home office
• prepracovaný systém vzdelávania
• občerstvenie na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - zvučná a významná firma v oblasti automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ, poprípade SŠ vzdelanie technického zamerania
• prax na obdobnej pozícii min. 2-3 roky, ideálne 5 rokov (seniorné skúsenosti na obdobnej pozícií) - nutnosťou
• skúsenosti s programovaním PLC (Siemens, Rockwell, Allen-Bradley a pod.) - nutnosťou
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• ochota cestovať (najmä Európa), cestovanie tvorí cca 40% pracovného času

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3671625  Dátum zverejnenia: 18.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 130-3 000 EUR/mes základný fix