Hľadáme logistikov, skladníkov na VZV do Senca! Ubytovanie zdarma.

Mám záujem

Miesto práce

Senec

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 Eur + príplatky

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • skenovanie tovaru podľa požiadaviek klienta
  • ukladanie na paletu, zabalenie podľa požiadaviek
  • umiestnenie zabalenej palety na úložné miesto

  • práca v stabilnej nadnárodnej LOGISTICKEJ spoločnosti
  • práca v príjemnom kolektíve a prostredí
  • práca na 3 zmeny
  • ubytovanie zdarma
  • pravidelné zálohy
  • doprava zabezpečená firemným autobusom zo stanovených zastávok

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala zašlite nám svoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient sa zaoberá skladovaním, prepravou tovaru, distribúciou a riešením dodávateľského reťazca, ktoré patria do širokej škály logistických možností, ktoré ponúka svojim zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • prax na VZV - (W2) - preukaz na VZV predlžujeme,
  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • ochota pracovať nadčas

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Pohlyová
Tel.: +421 911 838 132
E-mail: poslať životopis
ID: 3671473   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 Eur + príplatky