Právnik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BANKOVNÍCTVO:
- Skúsenosti s agendou v oblasti bankovníctva
- Znalosť Zákona o bankách
- Posúdenie dedičstva, záložné zmluvy
- Príprava stanovísk k danej oblasti špecializácie
- Vypracovanie zmluvnej dokumentácie,
- Denná komunikácia s bankami

FINANCOVANIE + M&A:
- Poskytnutie komplexných právnych služieb v danej oblasti
- Skúsenosti s transakciami a M&A - Znalosť agendy (bežné úvery, cenné papiere)
- právne due dilingence
- príprava transakčnej dokumentácie a analýz

SPOROVÁ AGENDA:
- príprava analýz a stanovísk (najmä oblasť občianskeho a obchodného práva)
- konzultácie v prípravných fázach riešenia sporu
- zastupovanie klienta pri mimosúdnom riešení sporov
- vypracovávanie všetkých typov podaní

- Plat podľa skúseností kandidáta
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Participácia na zaujímavých domácich ale zahraničných projektoch
- Výučba anglického jazyka(bežná komunikácia/odborná terminológia) počas pracovnej doby
- Príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme seniornejších kandidátov (aspoň 3 roky skúseností) v nasledovných oblastiach práva: SPOROVÁ AGENDA, M&A TRANSAKCIE, BANKOVÉ a FINANČNÉ PRÁVO.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Aktívna znalosť anglického jazyka, vrátane právnej terminológie
- Precíznosť, spoľahlivosť
- Logické myslenie
- Pozitívny prístup k práci
- Komunikatívnosť a proklientskosť
- Príjemné vystupovanie
- Samostatnosť ale aj tímová spolupráca

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3671419  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mes