Vodič VZV - Nové Mesto nad Váhom a okolie - nástup okamžite! Neváhaj!

Mám záujem

Miesto práce

Trenčiansky kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

820 € + bonusy a prémie

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáte stabilné zamestnanie ako vodiči VZV - neváhajte, nástupy sú okamžite!

Zabezpečená doprava zo smerov Trenčín a Vrbové/Piešťany!!!

Čo práca zahŕňa?
Zásobovanie výrobných liniek materiálom
Príjem, zaskladňovanie a príprava materiálu na expedíciu
Manipulácia s materiálom a tovarom
Expedícia tovaru
Plnenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného
Aktualizácia údajov v systéme pomocou skenera
Práca v 3 - 4 zmennej prevádzke

Práca v stabilnej spoločnosti
Starostlivosť koordinátora
Práca na zmeny (3 - 4 zmenná prevádzka)
Možnosť ubytovania
Príplatky nad rámec zákona
Zabezpečená doprava zo smerov Trenčín a Vrbové/Piešťany

Nie je na čo čakať, nástup je možný ihneď po úspešnom absolvovaní pohovoru.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis
[email protected]

Prípadne nás kontaktujte telefonicky na čísle 0911337826

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • skúsenosti na pozícii Vodič VZV podmienkou
  • flexibilita
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochotu pracovať
  • skusenosti s obsluhov motorových vozíkov - vyhodou
  • skusenosti s prácou s ručným skenerom - výhodou
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh
  • tímová spolupráca

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3670153   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   820 € + bonusy a prémie