Finančný analytik (okres Topoľčany) (Ref. č.: A2100)

Mám záujem

Miesto práce

Topoľčany

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 300 EUR/mes Výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • participácia na príprave obchodno-finančného plánu, prognóz (forecast) vývoja
  • príprava pravidelného mesačného a kvartálneho reportingu výsledkov spoločnosti pre manažment spoločnosti vrátane vyhodnocovania odchýlok voči plánu
  • sledovanie a vyhodnocovanie vývoja v oblasti nákladovosti, ako aj ukazovateľov rentability a produktivity podľa štandardných účtovných výkazov (súvaha, výsledovka, cash flow).
  • vyhodnocovanie výkonnosti spoločnosti a príprava návrhov opatrení na zlepšenie
  • kontrola dát a vstupných údajov
  • práca na projektoch (príprava prezentácií, obchodných plánov, podkladov pre manažment ....)
  • implementácia zlepšení v príprave reportingu (automatizácia)

  • práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • byť súčasťou novoznikajúho tímu
  • možnosť neustále sa učiť a zlepšovať pod vedením nadriadeného
  • motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Si analytický typ? Orientuješ sa v číslach a tabuľkách? Rád by si bol súčasťou novovznikajúceho tímu? Tak potom neváhaj a pridaj sa k nám!
Pre nášho klienta v oblasti výroby plastov hľadáme človeka, ktorý sa vie orientovať vo výkazoch spoločnosti a je ochotný robiť support finančnému riaditeľovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, ideálne v oblasti ekonomiky alebo finančnej matematiky
  • ideálne 3 až 4 roky skúsenosti
  • skúsenosti s MS Office (Excel, Power Point a Word)
  • znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
  • analytické a logické zmýšľanie
  • dôslednosť a orientácia na detail

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3660317   Dátum zverejnenia: 6.5.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 300 EUR/mes Výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta