Montáž kovových konštrukcií do automobilov - Kopřivnice, ČR

Mám záujem

Miesto práce

Kopřivnice, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

17515 Kč + bonus 0-4000 Kč + zákonné príplatky

Termín nástupu

ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátori pracujú v stoji, majú pridelený vlastný stroj, do ktorého ukladajú , šraubujú, nasadzujú diely, ktoré následne stroj zvarí.
Operátor hotový diel skontroluje a pripraví ďalšie diely.
Náplň práce:
• montáž kovových konštrukcii sedadiel do automobilov
• balenie hotových výrobkov a podľa platného baliaceho predpisu
• hlásenie porúch, poškodení pracovných prostriedkov akými sú stroje, náradie...

Práca pre českého zamestnávateľa, na českú pracovnú zmluvu.
Práca v trojzmennej prevádzke, 8 hodinové zmeny.
Základná mzda: 17515 Kč + bonusy 0-4000 Kč + príplatky podľa zákonníka práce.
Priemerná mzda bez nadčasov cca 17000 Kč/ netto, s nadčasmi 24000 - 28000 Kč/ netto
Ubytovanie - zdarma v Kopřivnici a v Novom Jičíne / 2, 3, 4 lôžkové izby/.
Zabezpečené stravovanie, zamestnanec si hradí 25 Kč.
Možnosť záloh.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na [email protected], prípadne volajte na číslo 0911828201 v pracovné dni od 8.00 -16.00h.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrába a vyvíja automobilové komponenty pre najznámejšie automobilové značky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárenský priemysel

Fyzická zdatnosť, zručnosť.
Práca je vhodná hlavne pre fyzicky zdatných mužov (dvíhanie konštrukcii do 20kg).
Nutný výpis zo zdravotnej dokumentácie.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Radničné námestie 37
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Geciová
Tel.: +421911828201
E-mail: poslať životopis
ID: 3657323   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   17515 Kč + bonus 0-4000 Kč + zákonné príplatky