Práca v zlievarni v Nemecku v Ambergu

Mám záujem

Miesto práce

Amberg, Nemecko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

12,16

Termín nástupu

DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prácou v zlievarni?
Chcel by si pracovať v nemecku?

Tvojou náplňou práce bude:
  • manuálna práca v zlievárni
  • jednoduchá obsluha stroja, žiaden takt
  • s pomocou malého žeriavu budete odoberať kus zo stroja, očistíte nástrojom definované plochy a následne ponoríte do vane s povrchovou úpravou – farbou, vyberiete a dáte na paletu a označíte, menšie kusy bez žeriavu – ručne
  • čistenie odliatkov/pieskovanie v kabíne, pieskovanie oceľovými guličkami
  • manipulácia odliatkov z formy do automatickej linky, žeriav, manuálne očistenie kladivom resp. vŕtačkou – otvor
  • kontrola odliatkov

  • cca 1300 Eur / netto mesačne ( už po odrátaní ubytovania)
  • dlhodobú a stabilnú prácu pre nemeckého zamestnávateľa
  • príspevok na ubytovanie
  • dopravu do Nemecka preplatíme po prvých 2 týždňoch odpracovaných
  • bonusy a príplatky
  • príspevok na dopravu v prípade súkromnej dopravy osobným automobilom
  • možnosť výberu záloh
  • každodennú starostlivosť koordinátora

Ak vás ponuka zaujala neváhajte pošlite si CV na nižšie uvedený email alebo zavolajte na nižšie uvedené číslo.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient sa momentálne radi za poprednú zlievareň odliatkov zo železa a iných kovov v strednom segmente objemu objednávok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

  • ochota a chuť pracovať
  • zodpovednosť
  • flexibilita
  • práca v zlievarni vítaná
  • potreba ovládať nemčinu na úrovni A2 – budete preskúšaný.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Radničné námestie 37
08501 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslať životopis
ID: 3652811   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   12,16