Zarábajte 1 100€ ako operátor výroby v Česku, ubytovanie zabezpečené

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kolín, Česko
1 000 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 890€ + 210€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete stabilnú prácu s dobrým platom a množstvom bonusov? Pracujte v stredných Čechách pre jednu z najväčších automobiliek sveta! Manuvia práve teraz otvára nové pozície v lisovni, zvarovni, lakovni, kontrole kvality, logistike a na finálnej montáži. Nástup možný aj bez praxe!

Náplň práce:
- Možnosť pracovať na rôznych úsekoch – lisovňa, zvarovňa, lakovňa, finálna montáž, logistika, kontrola kvality
-montáž dielov automobilov pri výrobnej linke
- kontrola kvality produkcie

Čo u nás získate?
-atraktívny zárobok až do 1 100€
voľné víkendy
-5 týždňov dovolenky
-možnosť získať skvelé zamestnanie aj bez predošlej praxe
-garantovaný 13. plat vyplácaný trikrát ročne
-základnú zložku mzdy 890€
-výkonnostný a dochádzkový bonus + príplatky za nadčasy
-prácu v modernom a čistom prostredí
-možnosť výberu zálohy už po 1. odpracovanom týždni
-dopravu do ČR zadarmo
-zabezpečené ubytovanie
-nadštandardnú starostlivosť o zamestnancov – budete môcť využiť posilňovňu či rehabilitácie
-rôzne firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, rodinný deň, športový deň)

Využite šancu! Zamestnajte sa ako operátor výroby v českom meste Kolín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Líder v automotive v ČR

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3644869  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 890€ + 210€ bonusy a príplatky