Hľadáme skladníkov VZV/ vláčikárov do automobilového priemyslu

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
770€ brutto + bonusy do výšky 131€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha nízkozdvižného motorového vozíka s volantovým riadením
- zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto,
- vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
- informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

-ubytovanie ZADARMO
-príspevok na dopravu
-stravné lístky
-týždenné zálohy
-zaujímavé finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovné miesta obsadzujeme pre lídra v automobilovom priemysle v Hlohovci, ktorý sa zaoberá výrobou nárazníkov do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny: práca v 3-zmennej prevádzke
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- prax vo výrobnom prostredí výhodou
-praktické skúsenosti s vedením nízkozdvižného vozíka výhodou typu C,W1
-platné oprávnenie na vedenie motorového vozíka výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3644634  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770€ brutto + bonusy do výšky 131€