Kaderník/čka (Ref. č.: A2011)

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

520 EUR/mes

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe zákona o povinnom zverejňovaní platov, ktorý vošiel do platnosti v máji 2018, uvádzame najnižšiu možnú základnú zložku mzdy. Plat je závislý na zisku vytvorenom kaderníkom a radi Vám o bonusovom systéme povieme na osobnom stretnutí.

Náplň práce :

  • Strihanie vlasov kaderníckymi nožnicami a strihacími strojčekmi podľa individuálnych požiadaviek klientov.
  • Umývanie vlasov, masírovanie pokožky hlavy.
  • Česanie, kefovanie, kulmovanie a fénovanie vlasov.
  • Farbenie, melírovanie a tónovanie vlasov.
  • Zhotovovanie spoločenských a svadobných účesov

  • Prácu v reprezentatívnom prostredí v salóne s dobrým menom a stálou klientelou
  • Možnosť nastaviť si flexibilne pracovný čas
  • Možnosť vybrať si pracovný pomer podľa preferencíí kandidáta
  • Zaujímavé finančné ohodonotenie na základe výkonu a zisku prineseného kaderníkom
  • Zľavy na služby manikéra a pedikéra
  • V prípade práce na TPP stravné lístky v hodnote 3.80€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu kaderníčky obsadzujeme pre nášho klienta spoločnosť Errow. Tá sa zameriava na distribúciu a predaj najkvalitnejších produktov na svetovom trhu pre manikérky, pedikérky a nechtové dizajnérky. Filozofiou spoločnosti je priniesť na náš trh kvalitu za prijateľnú cenu s vysokou úrovňou služieb a profesionálnym prístupom v nadštandardnom servise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie v odbore kaderník
  • Proklientské správanie
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Eliška Gremenová
Tel.: +421901742014
E-mail: poslať životopis
ID: 3643577   Dátum zverejnenia: 12.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   520 EUR/mes