Technická podpora do tímu v Belgicku (Ref. č.: A2041)

Mám záujem

Miesto práce

Mechelen, Belgicko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2 500-2 900 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou práce?
  • poskytovanie technickej podpory klientom a obchodno-technickým zástupcom
  • poskytovanie informácií a technických rád prostredníctvom mailovej alebo telefonickej komunikácie, prípadne osobných návštev
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami pri analýze a riešení potrieb klienta
  • práca s interným systémom spoločnosti

Čo na oplátku ponúkame my?
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • 13. a 14. plat
  • polročné bonusy na základe osobnostného výkonu (garantované až do výšky 30% v rámci dohodnutého systému)
  • relokačný balíček - preplatená cesta do Belgicka + letenky na dodatočnú batožinu, bezplatné ubytovanie počas prvého mesiaca, jednomesačný nástupný bonus
  • nadčasy preplácané vo výške 150%
  • stravné lístky
  • preplatenie nákladov na verejnú prepravu
  • dôchodkové/ penzijné sporenie
  • zdravotné poistenie počas hospitalizácie v nemocnici
  • intenzívne produktové školenie, ktoré zabezpečí kvalitu podávaných informácií
  • práca v uznávanej medzinárodnej firme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme technicky zmýšľajúceho človeka, ktorý bude výborne poznať portfólio produktov a služieb a ktorý využije svoje znalosti na to, aby poskytol technickú podporu slovenským a českým klientom a obchodníkom.

Naším klientom je silná medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj technických produktov ako sú senzory, mikroskopy, systémy strojového videnia, a pod. Značka nášho klienta je známa po celom svete a je zárukou kvality a inovatívnosti. Ak máš záujem stať sa členom jej Technical Support tímu budem veľmi rada ak ma kontaktuješ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
  • mladého, ambiciózneho človeka, ktorý by rád začal kariéru v dynamickom a medzinárodnom prostredí
  • človeka, ktorý prácu v inej krajine berie ako príležitosť spoznať nové kultúry a obohatiť svoje obzory
  • niekoho s analytický myslením, kto vie vysvetliť zložitý problém jednoducho a zrozumiteľne
  • človeka, ktorý hovorí po anglicky - jedná sa o support slovenskému a českému trhu, ale preda len...žije sa v Belgicku
  • človeka s technickým backroundom - technické vzdelanie je veľkou výhodou, ale berieme aj samoukov, ktorých zaujíma robotika a automatizácia
  • skúsenosti v rámci automobilového priemyslu sú výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Eliška Gremenová
Tel.: +421901742014
E-mail: poslať životopis
ID: 3643576   Dátum zverejnenia: 12.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2 500-2 900 EUR/mes