Servisný technik v Bratislave

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400€/brutto

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis záložných zdrojov je naozaj dôležitý.
Buď efektívny a pridaj sa do tímu servisných technikov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
servisné zásahy v dátových centrách
komunikácia s klientmi ohľadom vykonania servisných zásahov
vyhodnotenie a riešenie problémov

uvedený plat je minimálny, závisí od skúsenosti
možnosť sebarealizácie a odborného rastu
služobné auto
technické školenia ( hradené spoločnosťou)

Ak vás naša ponuka zaujala neváhate nás kontaktovať poslaním CV na nižšie uvedený email.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá poskytuje riešenia v oblasti návrhu, realizácie a prevádzky dátových centier.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
22 podľa elektrotechnickej vyhlášky
skúsenosti so záložnými zdrojmi aspoň 1 rok
ochota cestovať
zanosť MS Office
samostatné jednanie a vystupovanie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Murgašová 1
083 01 Sabinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Požónska
Tel.: +421904994444
E-mail: poslať životopis
ID: 3643051   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400€/brutto