Operátor výroby, skladník, CNC, Nemecko, Waldaschaff

Mám záujem

Miesto práce

Nemecko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

12,19 €/hod.brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha CNC obrábacieho stroja a zariadenia v sériovej výrobe, vkladanie dielcov a materiálov do týchto strojov a zariadení
  • spustenie stroja a kontrola jeho činnosti
  • korekcia pri rozmerových odchýlkach
  • odstraňovanie resp.zabezpečovanie odstránenia procesných porúch na stroji a zariadení
  • kontrola dielcov pomocou bežne používaných meradiel, podľa podkladov a zdokumentovanie výsledkov merania. Vyradenie chybných dielcov.
  • vykonávanie prác v súvislosti s údržbou a čistením /dopĺňanie mazív, čistenie mazaných miest/

  • motivujúce zvyšovanie hodinovej mzdy podľa tarifnej zmluvy
  • počas skúšobnej doby bude vaša hodinová mzda 12,19€ brutto,už po odpracovaní prvých 6. týždňov sa vaša hodinová mzda zvýši na 14,63€ brutto a po odpracovaní 5.mesiacov až na 15,85€ brutto
  • 100% príplatok za odpracované štátne sviatky
  • príplatky za nadčasy
  • pravidelné vyplácanie mzdy
  • príspevok na ubytovanie vo výške 1€ za každú odpracovanú hodinu
  • 50€ za používanie súkromného osobného automobilu
  • poskytujeme príspevok na dopravu do Nemecka
  • vyplatenia zálohy na mzdu

Forma ubytovania zabezpečovaného zamestnávateľom:
„Ferienwohnung“ – tzv. víkendové domčeky v okolitých obciach, podnájmy.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala vás táto ponuka, ale potrebujete viac informácií?
Kontaktujte nás na 0911828204 alebo zašlite svoj životopis : [email protected]

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť patrí k vedúcim dodávateľským spoločnostiam v oblasti nemeckého a európskeho automobilového priemyslu s rastúcim zameraním na svetový trh.
Svojim zákazníkom poskytuje komplexné riešenia počnúc vývojom, konštrukciou až po samotnú výrobu karosárskych a konštrukčných častí automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pracovná pozícia je vhodná predovšetkým pre mužov, ktorí majú skúsenosti, príp. potrebné vzdelanie v strojárenskom priemysle.

  • ochota pracovať na zmeny – ranná, poobedná
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • prax na podobnej pracovnej pozícií, príp. potrebné odborné vzdelanie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Dlhý rad 6
08501 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Grofčíková
Tel.: +421911828204
E-mail: poslať životopis
ID: 3641013   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   12,19 €/hod.brutto