Servisný technik pre Košice s flexibilnou prac.dobou (nutná pokročilá angličtina)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1250 Eur + 150 Eur pohotovostný bonus + 10% výročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a vykonávanie pravidelnej kontroly a preventívnej údržby u zákazníkov
- vykonávanie práce v súlade s pravidlami bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- koordinácia subdodávateľov pri opravách
- manažment náhradných dielov
- pohotovostné služby a núdzové zásahy
- pravidelná návšteva u zákazníkov, aby ste sa uistili, že inštalácia je udržiavaná v dobrých podmienkach a dosahujú sa parametre KPI pre inštaláciu
- komunikácia so zákazníkmi a účasť na operačnom stretnutí v USSKE
- úzka spolupráca s tímom údržby
- podpora nových investičných projektov v regióne
- reportovanie Manažérovi inštalácie zákazníkov CZ&SK, ktorý sídli na Slovensku

- možnosť rastu a rozvoja v medzinárodnom prostredí
- stabilné podmienky zamestnania
- zaujímavá práca
- bonusová schéma postavená na výkone
- extra 3 dni platenej dovolenky ročne
- služobné vozidlo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je silná medzinárodná spoločnosť, ktorá je spoľahlivým partnerom vo svete technických plynov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

electrical field

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- min.stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
- vyhláška §22
- skúsenosť s údržbou
- výhodou sú znalosti v oblasti konštrukcie a princípov prevádzky tlakových a plynových zariadení, základy priemyselnej automatizácie a všeobecných technických poznatkov
- schopnosť rozvíjať a udržiavať vzťahy so zákazníkmi
- výborné komunikačné schopnosti
- znalosť anglického jazyka na min.úrovni B1 /pokročilý/
- pripravený vycestovať za zákazníkom
- vodičský preukaz sk.B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3640471  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250 Eur + 150 Eur pohotovostný bonus + 10% výročný bonus