Servisný technik pre košický kraj so znalosťou anglického jazyka (Ref. č.: A2073)

Mám záujem

Miesto práce

Košice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie a vykonávanie pravidelnej kontroly a preventívnej údržb u zákazníkov
  • vykonávanie práce v súlade s pravidlami bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
  • koordinácia subdodávateľov pri opravách
  • manažment náhradných dielov
  • pohotovostné služby a núdzové zásahy
  • pravidelná návšteva u zákazníkov, aby ste sa uistili, že inštalácia je udržiavaná v dobrých podmienkach a dosahujú sa parametre KPI pre inštaláciu
  • komunikácia so zákazníkmi a účasť na operačnom stretnutí v USSKE
  • úzka spolupráca s tímom údržby
  • podpora nových investičných projektov v regióne
  • reportovanie Manažérovi inštalácie zákazníkov CZ&SK, ktorý sídli na Slovensku

  • možnosť rastu a rozvoja v medzinárodnom prostredí
  • stabilné podmienky zamestnania
  • zaujímavá práca
  • bonusová schéma postavená na výkone
  • extra 3 dni platenej dovolenky ročne
  • služobné vozidlo

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

electrical field

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • min.stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
  • vyhláška §22
  • skúsenosť s údržbou
  • výhodou sú znalosti v oblasti konštrukcie a princípov prevádzky tlakových a plynových zariadení, základy priemyselnej automatizácie a všeobecných technických poznatkov
  • schopnosť rozvíjať a udržiavať vzťahy so zákazníkmi
  • výborné komunikačné schopnosti
  • znalosť anglického jazyka na min.úrovni B1 /pokročilý/
  • pripravený vycestovať za zákazníkom
  • vodičský preukaz sk.B

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína HANDŽÁKOVÁ
Tel.: +421918833156
E-mail: poslať životopis
ID: 3640471   Dátum zverejnenia: 9.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950€