Servisný technik v Bratislave

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400

Termín nástupu

DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis záložných zdrojov je naozaj dôležitý.
Buď efektívny a pridaj sa do tímu servisných technikov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
  • servisné zásahy v dátových centrách
  • komunikácia s klientmi ohľadom vykonania servisných zásahov
  • vyhodnotenie a riešenie problémov

  • uvedený plat je minimálny, závisí od skúsenosti
  • možnosť sebarealizácie a odborného rastu
  • služobné auto
  • technické školenia ( hradené spoločnosťou)

Informácie o výberovom konaní

AK vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá poskytuje riešenia v oblasti návrhu, realizácie a prevádzky dátových centier.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • § 22 podľa elektrotechnickej vyhlášky
  • skúsenosti so záložnými zdrojmi aspoň 1 rok
  • ochota cestovať
  • znalosť MS Office
  • samostatné jednanie a vystupovanie

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Plynárenská 7/A
82109 Bratislava

Kontakt

ID: 3640264   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400