Práca v Devínskej Novej Vsi - operátor v automobilovom priemysle

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac800€ plus bonus 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobných strojov
- balenie a ukladanie výrobkov
- priebežná kontrola kvality výrobkov
- základná kontrola funkčnosti stroja a nastavených parametrov
- základné čistenie strojov
- vedenie jednoduchých záznamov o výrobe
- pomocné práce

Práca na 3 zmeny
Mzda: základ 800€ v hrubom + bonusy do 300€
Stravné lístky v hodnote 4€
Príspevok od zamestnávateľa na ubytovanie
Práca vhodná pre ženy aj mužov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis alebo nás navštívte osobne na pobočke v Bardejove na Dlhom rade 6.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

+421 911 828 202, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme zamestnancov, je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická záťaž – práca v stoji – zdvíhanie a doprava bremien
Pohovor na pobočke
Práca vhodná pre mužov aj ženy
Manuálna zručnosť
Flexibilita
Samostatnosť
Zodpovednosť
Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3639957  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac800€ plus bonus 300€