800 - 1 100 EUR

Pracuj ako operátor výroby v Devínskej Novej Vsi

Mám záujem

Miesto práce

Devínska Nová Ves

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 Eur Brutto +variabilná zložka 300 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Náplň práce:
  • Pomocné práce
  • Baliace práce
  • Triedenie materiálov
  • Zásobovanie linky
  • Zodpovedá za 5S na zverenom úseku
  • dodržiavanie BOZP

+ príplatok za prácu v noci
+ príplatok za prácu nadčas
+ gastrolístky v hodnote 4 eur
  • Zmennosť: trojzmenná prevádzka, nepretržitá prevádzka
  • Ubytovanie
• Zdarma
• Príspevok na bývanie 120 Euro/mes vlastné bývanie
• Zabezpečená doprava /ubytovňa - pracovisko/
  • Strava: stravné lístky v hodnote 4 eurá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov akustických komponentov určených pre automobilový priemysel.
- prevádzkuje po celom svete 70 výrobných závodov, ktoré zamestnávajú viac ako 12 000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

chuť pracovať

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a.s.
Nám. Slobody 22
97101 Prievidza
ID: 3635042   Dátum zverejnenia: 2.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 Eur Brutto +variabilná zložka 300 eur