Nová ponuka v Sládkovičove. Využi šancu. (operátor výroby)

Mám záujem

Miesto práce

Sládkovičovo

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základ mzdy od 743,28€/mes. brutto + bonusy (15% variabilná zložka + 80 EUR prémia za prítomnosť + 15 EUR dochádzkový bonus) + príplatky zo zákona (sobota, nedeľa, noc, riziko)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových zmestnancov na pozíciu výrobný operátor.
Zváranie drôtu a oprava prietrhov,
Manipulácia s vozíkom a zdvíhacím zariadením,
Odoberanie vzoriek, zhadzovanie a nakladanie linky,
Obsluha prevíjacích staníc
Kontrola strojov pred ich spustením a počas ich chodu, čistenie stroja
12 h zmeny

Celková mzda 1050 až 1200€/mes. brutto
Poskytujeme ubytovanie zdarma nad 75 km (Sládkovičovo, Galanta)
Obedy a večere v závodnej jedálni (príspevok zamestnanca je 0,83 Eur)
Pravidelné zálohy
Dochádzkový bonus 15€
Variabilná zložka 15%
Bonus za prítomnosť 80€
Možnosť kariérneho rastu
Zvoz zamestnancov v rámci Sládkovičova podnikovým autobusom.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 774 444.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v strojárenskom priemysle zo zameraním na výrobu a predaj oceľových drôtov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Práca vhodná pre mužov
Manuálna zručnosť
Prax vo výrobe výhodou
Ochota pracovať na zmeny
Precíznosť
Samostatnosť
Zodpovednosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Farská 44
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ludvik Hraník
E-mail: poslať životopis
ID: 3631962   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ mzdy od 743,28€/mes. brutto + bonusy (15% variabilná zložka + 80 EUR prémia za prítomnosť + 15 EUR dochádzkový bonus) + príplatky zo zákona (sobota, nedeľa, noc, riziko)