Stabilná práca v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti. Pracuj na pozícii výrobný operátor.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
1.10.2019
základ mzdy od 743,28€/mes. brutto + bonusy (15% variabilná zložka + 80 EUR prémia za prítomnosť + 15 EUR dochádzkový bonus) + príplatky zo zákona (sobota, nedeľa, noc, riziko)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových zmestnancov na pozíciu výrobný operátor.
Zváranie drôtu a oprava prietrhov,
Manipulácia s vozíkom a zdvíhacím zariadením,
Odoberanie vzoriek, zhadzovanie a nakladanie linky,
Obsluha prevíjacích staníc
Kontrola strojov pred ich spustením a počas ich chodu, čistenie stroja
12 h zmeny

Celková mzda 1050 až 1200€/mes. brutto
Poskytujeme ubytovanie zdarma nad 75 km (Sládkovičovo, Galanta)
Obedy a večere v závodnej jedálni (príspevok zamestnanca je 0,83 Eur)
Pravidelné zálohy
Dochádzkový bonus 15€
Variabilná zložka 15%
Bonus za prítomnosť 80€
Možnosť kariérneho rastu
Zvoz zamestnancov v rámci Sládkovičova podnikovým autobusom.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 774 444.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v strojárenskom priemysle zo zameraním na výrobu a predaj oceľových drôtov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Práca vhodná pre mužov
Manuálna zručnosť
Prax vo výrobe výhodou
Ochota pracovať na zmeny
Precíznosť
Samostatnosť
Zodpovednosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3631962  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ mzdy od 743,28€/mes. brutto + bonusy (15% variabilná zložka + 80 EUR prémia za prítomnosť + 15 EUR dochádzkový bonus) + príplatky zo zákona (sobota, nedeľa, noc, riziko)