Hľadáme nových zamestnancov na pracovnú pozíciu operátor výroby.

Mám záujem

Miesto práce

Ilava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základ mzdy 4,44€/hod. Brutto + zákonné príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha technologických zariadení vo výrobe
  • Výroba komponentov do klimatizačných zariadení
  • Práca v automobilovom priemysle
  • Práca na 3 zmeny

  • dochádzkový bonus 50 EUR brutto mesačne
  • výkonnostný bonus po skúšobnej dobe až do výšky 80 EUR brutto mesačne
  • polročné a ročné odmeny
  • relax program
  • stravné lístky v hodnote 3,80 EUR
  • zabezpečená doprava z okolitých smerov (Púchov,Beluša,V.Belá,Tr.Teplá,Nemšová,Dubnica n/V.)/ mesačná zráška max. 9,96€.
  • príspevok na dopravu do 30€/mes. pokiaľ zamestnanec dochádza z iného smeru ako je zabezpečená doprava.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štrukturovaný životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 774 444.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť orientujúca sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
zručnosť
flexibilita
ochota pracovať na zmeny

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ludvik Hraník
Tel.: +421902774444
E-mail: poslať životopis
ID: 3621499   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ mzdy 4,44€/hod. Brutto + zákonné príplatky + bonusy