Montážny pracovník, výroba autosedačiek - Voderady

Mám záujem

Miesto práce

Voderady

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základ 735€ + dochádzkový bonus 36€ + výkonnostný bonus 110€ + zákonné príplatky

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba a kompletizácia autosedačiek
naťahovanie poťahov na autosedačky
zakladanie jednotlivých komponentov
kontrola vyrobených dielov
práca v stoji
práca na 3 zmeny

Stravné lístky v hodnote 3,60
Zabezpečené ubytovanie bezplatne!
Zabezpečená doprava na pracovisko bezplatne!
Starostlivosť koordinátora.
Možnosť čerpania záloh

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.
Kontakt: +421 911 828 201, [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je popredným svetovým dodávateľom automobilových sedadlových systémov a elektrických rozvodov (e-Systems).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

ochota pracovať na zmeny
zodpovedný prístup k práci
manuálna zručnosť
fyzicky náročná práca
osobný pohovor: test zručnosti
práca vhodná pre mužov
požadujeme životopis

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Dlhý rad 6
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Geciová
Tel.: +421911828201
E-mail: poslať životopis
ID: 3620089   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základ 735€ + dochádzkový bonus 36€ + výkonnostný bonus 110€ + zákonné príplatky