Operátor výroby v Bratislave - nástup okamžite!

Mám záujem

Miesto práce

Bratislavský kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

až 1100 €

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neváhajte!

Miesto výkonu práce Bratislava - Devínska Nová Ves!

Spoločnosť pre ktorú hľadáme zamestnancov je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov určených pre automobilový priemysel.

Čo bude náplňou Vašej práce?
  • Pomocné práce
  • Baliace práce
  • Triedenie materiálov
  • Zásobovanie linky
  • Zodpovedá za 5S na zverenom úseku
  • dodržiavanie BOZP
  • práca na 3 zmeny

  • Stravné lístky v hodnote 4€
  • Možnosť ďalšej odmeny
  • Práca vhodná pre ženy aj mužov
  • Ubytovanie
  • Základná mzda 800 € btt + bonusy do 300 € + príplatky

Informácie o výberovom konaní

Nie je na čo čakať!!!!

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis : [email protected]
alebo nás navštívte osobne na pobočke : Manuvia Košice, Mlynská 27 - 1. poschodie, číslo dverí 102, 04001 Košice
alebo nás kontaktujte telefonický : 0911 337 826
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pre ktorú hľadáme zamestnancov je jedným z najvýznamnejších svetových dodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická záťaž – práca v stoji – zdvíhanie a doprava bremien
Práca vhodná pre mužov aj ženy
Manuálna zručnosť
Flexibilita
Samostatnosť
Zodpovednosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421 911 337 826
E-mail: poslať životopis
ID: 3603182   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   až 1100 €