Ponuka práce zvárača s platom 1 300 €, ubytovanie a doprava zdarma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Humenné
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude zváranie stúpačiek a kútových zvarov pri výrobe skeletov vagónov električiek a vlakov.

-mzdu 1 300€ v čistom mesačne
-hodinovú mzda je 205 Kč v čistom, čo je v prepočte cca 7,9€ v čistom
-ubytovanie ZADARMO
-možnosť ubytovania v samostatnej izbe za 40 € príplatok
-dopravu ZADARMO
-výkonnostné bonusy
-nástup ihneď
-sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Je potrebná prax zvárania väčších kusov min. 2 roky a ovládanie výkresovej dokumentácie. Certifikát EN 135 nie je podmienkou pri nástupe. Je však potrebný platný základný kurz ZM1.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3576829  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300