Procesný inžinier (Ref. č.: A1967)

Mám záujem

Miesto práce

Liptovský Mikuláš

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 000 EUR/mes (finálna mzda dohodou na základe skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

na tejto pozícii bude tvojou úlohou:
  • optimalizácia toku výroby (montážnej, zváracej linky) a nastavenie časov na jednotlivé operácie linky
  • optimalizácia pracovísk a návrh layoutov pracovísk, linky
  • zlepšovanie procesov vo výrobe
  • vypracovanie výrobných, zváracích, montážnych, testovacích postupov
  • zabezpečenie návrhov a výroby, zabezpečenie prevádzkyschopnosti nových prípravkov a nástrojov a ich zavedenie do výroby

  • platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore
  • výkonnostné prémie a bonusy
  • stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • podmienkou je skúsenosť na podobnej pozícii
  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • znalosť anglického jazyka výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

McROY, s.r.o.
Mlynská 27
040 01 Košice
ID: 3555995   Dátum zverejnenia: 7.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 000 EUR/mes (finálna mzda dohodou na základe skúseností)