Vianočná brigáda v Pardubiciach - ubytovanie a doprava zdarma/ operátor výroby

Mám záujem

Miesto práce

Pardubice, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

110 Kč/hod v čistom

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov do výroby počítačových zostáv
Vianočná brigáda v čase od 16.12.2018 do 2.1.2019
Náplň práce:
  • montáž a testovanie
  • balenie a expedícia
  • kontrola kvality
  • oprava chybných dielov
  • navážanie materiálu na linky a iné pracovné pozície

  • mzda 110Kč/hod v čistom,
  • pravidelné zálohy
  • výhodné mobilné tarify
  • 24 hodinová starostlivosť koordinátora na stredisku
  • ubytovanie a doprava hradená firmou

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenu adresu.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:
0800 189 099 (SR)

Pobočka Bardejov :
+421 911 828 201, [email protected]
+421 911 828 202, [email protected]
+421 911 828 204, [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.1.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je uznávaným globálnym leadrom v poskytování kompletných riešení v oblasti IT a produkci spotrebnej elektroniky až po výrobu súčiastok pre komunikačné a elektonické zariadenia. Varába všetky súšasti osobných počítačov s výnimkou čipov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • práca vhodná pre ženy a mužov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Geciová
Tel.: 0911 82 82 01
E-mail: poslať životopis
ID: 3554356   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   110 Kč/hod v čistom