Vianočná brigáda pre študentov v Pardubiciach! (operátor výroby)

Mám záujem

Miesto práce

Pardubice, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

110 kč/ h netto

Termín nástupu

16.12.2018

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

‼️‼️Vianočná brigáda pre študentov v Pardubiciach‼️‼️
Jednoduchá práca - montáž PC zostáv
‼️Iba 10 voľných miest‼️

✅Začiatok: 16.12.2018
✅Koniec: 2.1.2019
✅Mzda: 110 Kč/hod v čistom
Ubytovanie a doprava : ZDARMA !!!!!!
Podmienka: vstupný test na pobočke

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je uznávaným globálnym leadrom v poskytovaní kompletných riešení v oblasti IT a produkciou spotrebnej elektroniky až po výroby súčiastok pre komunikačné a elektronické zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Murgašová 1
083 01 Sabinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Požónska
Tel.: +421904994444
E-mail: poslať životopis
ID: 3553751   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   110 kč/ h netto