Senior Frontend Developer (Ref. č.: A1962)

Mám záujem

Miesto práce

Košice, Slovensko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 800 EUR/mes (finálna mzda je výsledkom dohody so zamestnávateľom na základe predošlých skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Frontend Developera so seniornými skúsenosťami na programovanie web aplikácií pre zaujímavé projkety zo segmentu zdravotníctva.

  • finálna mzda v závislosti od skúseností kandidáta
  • stabilná spoločnosť - vyše 10 rokov na trhu
  • práca na zaujímavých projektoch v oblasti zdravotníctva, poisťovníctva
  • flexibilný pracovný čas, home office po dohode s nadriadeným
  • možnosť kariérneho rastu
  • 13. a 14. plat a celý rad ďalšich finančných a nefinančných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

- spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom SW a riešení pre sektor zdravotníctva"

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • preukázateľné praktické skúseností na podobnej pozícii
  • Angular 6 - pokročilý
  • HTML, CSS, JavaScript
  • Typescript
  • Webpack, npm
  • Node.js
  • UX design
  • test framework (napr. Selenium)
  • tímový hráč
  • analytické myslenie
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • proaktívny prístup riešenia problémov
  • samostatnosť a chuť rozvíjať sa

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

McROY, s.r.o.
Mlynská 27
040 01 Košice
ID: 3552807   Dátum zverejnenia: 4.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 800 EUR/mes (finálna mzda je výsledkom dohody so zamestnávateľom na základe predošlých skúseností)