Vedúci oddelenia (Ref. č.: A1961)

Mám záujem

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prirodzenú autoritu vo vedení zamestnancov a k práci pristupujete aktívne? Hľadáme skúseného vedúceho s organizačnými schopnosťami.

Pracovná náplň:
  • Kontrola a koordinácia riadenia výrobného procesu
  • Vedenie a riadenie tímu
  • Zodpovednosť za včasné plnenie úloh
  • Kontrola výkonu práce podriadených a plnenia cieľov
  • Zodpovednosť za zvyšovanie produktivity práce
  • Zabezpečovanie hospodárneho využívania materiálových vstupov
  • Koordinácia a kontrola nábehu nákladov počas realizácie zákaziek
  • Reportovanie nadriadenému

  • Uvedená mzda je minimálna
  • Príspevok na ubytovanie a dopravu
  • Vzdelávanie a odborný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárstva."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

  • VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Prax na podobnej pozícii min. 4 roky
  • Organizačné schopnosti, technické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 3551114   Dátum zverejnenia: 30.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2 000 EUR/mes