Zarábajte 1 300 € ako zvárač v Českej Lípe

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Česká Lípa, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu zvárača s mesačným platom od 1 250 € v meste Česká Lípa. Ubytovanie a dopravu vám zabezpečíme ZADARMO. Potrebujete platný základný kurz ZM1 a prax min. 2 roky. Ozvite sa nám na infolinke 02/20839500 a začnite zarábať ako zvárač ešte dnes.

Čo bude mojou úlohou?

Vašou úlohou bude zváranie stúpačiek a kútových zvarov pri výrobe skeletov vagónov električiek a vlakov.

Koľko budem zarábať?
Hodinová mzda je 205 Kč, čo je v prepočte okolo 7,9 €. Zároveň sú vyplácané odmeny za výkon. Mesačne si tak viete zarobiť vyše 1 250 €.

Práca je pre českého zamestnávateľa v meste Česká Lípa. Ubytovanie Vám zabezpečíme ZADARMO na štandardnej ubytovni. Na výber máte z 3 ubytovní s možnosťou samostatnej izby za 40 € príplatok.

Aké sú podmienky pre prácu zvárača?

Je potrebná prax zvárania väčších kusov min. 2 roky a ovládanie výkresovej dokumentácie. Certifikát EN 135 nie je podmienkou pri nástupe. Je však potrebný platný základný kurz ZM1.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

podnik je v centre mesta, dobrá dostupnosť k vlakovej, či autobusovej doprave

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3545644  Dátum zverejnenia: 23.11.2018