Zarábajte 1 100€ jednoduchou prácou operátora výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
Montovať a zakladať komponenty do plastových nádrží
Inštalovať senzory a čerpadlá do nádrže

Využite príležitosť získať atraktívne miesto operátora výroby v Lozorne. Zarábajte 1 100€ a získajte aj príspevok na ubytovanie a dopravu zadarmo! Pracovať budete v modernej výrobnej hale, kde budete skladať plastové nádrže do áut. Začať môžete ihneď, preto neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr.

Ponúkame vám:
Stabilné pracovné miesto na Slovensku
Jednoduchú prácu v automobilke
Atraktívny plat 1 100€ s bonusmi
Príspevok na ubytovanie
Možnosť využiť možnosť bývania na ubytovni
Doprava do práce ZDARMA
Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
Základná zložka mzdy 664€
Voľné víkendy
Možnosť vybrať si zálohy zo mzdy už po 1. týždni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- Montáž komponentov do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

aspoň základné vzdelanie
zodpovedný prístup k práci a chuť pracovať

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3545635  Dátum zverejnenia: 23.11.2018