Vydělávej 28 000 Kč jako operátor výroby, ubytování zabezpečené

Manuvia, a. s.

Místo práce
Kolín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28000kč+ bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujte jako operátor výroby v Kolíně. Krom atraktivního platu 28 000 Kč získáte i nadstandardní péči jako posilovna a rehabilitace nebo firemní akce. Nabízíme vám stabilní místo v auto-moto, kde se pracují osmihodinovky a víkendy jsou volné. Nastoupit můžete ihned i bez praxe!

Co bude vaší náplní práce?
- montáž dílů automobilů u výrobní linky
- manuální práce ve stoje
- kontrola kvality produkce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás získáte?
- atraktivní plat 28 000 Kč
- volné víkendy
- 13. plat vyplácený třikrát ročně
- práce v osmihodinových směnách
- možnost předčasů
- 5 týdnů dovolení
- levné obědy za 26,60 Kč v jídelně přímo v továrně
- práci i bez předcházejících zkušeností
- výkonnostní a docházkový bonus
- možnost výběru záloh už po 1. odpracovaném týdnu
- zabezpečené ubytování
- nadstandardní péče o zaměstnance, posilovna, rehabilitace
- firemní akce (vánoční večírek, rodinný den, sportovní den)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

líder v automotive v Kolíne

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3538802  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000kč+ bonusy