Obsluha blokovej formy

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Magnetová 11, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ príplatok za zmennosť 100€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje správny chod linky na výrobu blokov
nastavuje linku podľa požadovaného výrobku
vykoná vizuálnu kontrolu pracoviska
pri zmene výroby z bieleho granulátu na šedý a opačne čistí linku, tak aby nedošlo ku zmiešaniu týchto materiálov
uskladňuje vyrobené bloky pomocou paletového vozíka
čistí chladiacu vežu, bazény a vákuové zariadenie
čistí formu
vykonáva drobnú údržbu na strojnom zariadení
udržuje čistotu a poriadok na pracovisku
zapisuje údaje na základe požiadaviek nadriadeného
vykonáva práce na základe pokynov nadriadeného

mzda vyplácaná na čas
zvýšenie mzdy po skušobnej dobe
13. plat (podľa hospodárskych výsledkov firmy)
fyzicky nenáročná práca
možnosť pracovať nadčas
príjemný kolektív
stravné lístky vo výške 5 €/deň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom polystyrénu v 11 krajinách Európy. Na Slovensku pôsobí už od roku 1991 a patrí medzi top 3 najväčších predajcov. Zabezpečuje komplexnú ponuku tepelnoizolačných materiálov od pivnice až po strechu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

dochvíľnosť
chuť pracovať a učiť sa
zodpovednosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3536388  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac