Kontrolórka kvality - ak máš prax neváhaj nás kontaktovať!

Mám záujem

Miesto práce

Vranov nad Topľou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 530,-eur + ďaľšie bonusy za dochádzku, výkon, zručnosť

Termín nástupu

asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontrola kvality výrobkov a materiálov podľa stanovených štandardov,
rozhodovanie o správnych a chybných kusov v rôznych materiálových prevedeniach,

Zabezpečená doprava zo smerov Vranov, Trebišov, Michalovce, Rožňava
2 zmenná prevádzka,
ŽIADNE nočné zmeny,
dostupná lokalita KOŠÍC, prevádzka v Košiciach
možnosť bezplatného ubytovania,
zabezpečená doprava zo smeru RV, MI, TV

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis, alebo nás neváhajte kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 48 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Významný klient v oblasti výroby automobilových poťahov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Textilný priemysel

prax na podobnej pozícii

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Mlynská 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Tabačková
Tel.: +421918849376
E-mail: poslať životopis
ID: 3522473   Dátum zverejnenia: 8.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 530,-eur + ďaľšie bonusy za dochádzku, výkon, zručnosť