Ste zvárač? Prečítajte si viac o našej jedinečnej ponuke!

Mám záujem

Miesto práce

Kopřivnice, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 7,42€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu zvárača? Spoľahnite sa na nás. Ponúkame vám stabilnú prácu v českej automobilke na Morave. Pošlite nám životopis ešte dnes!

Vašou náplňou práce bude:
Zváranie karosárskych podskupín a kompletov podľa nemeckých výkresov
Zváranie rámov, roháčov
Práca na zmeny, krátky a dlhý týždeň pre zahraničného zamestnávateľa

Čo vám ponúkame?
atraktívny zárobok
základnú mzdu od 7,42€/hod., od 2.mesiaca 8€/hod. v čistom
ako zvárač na živnosť mzda až 10,5 €/hod. v čistom
týždeň dovolenky naviac
bezpečné pracovné prostredie
ZADARMO ubytovanie a dopravu
chutné obedy v závodnej jedálni
možnosť nastúpiť kedykoľvek
sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca pre lídra v automobilovom priemysle v Kopřivnici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
prax na pozícii zvárač aspoň 2 roky
skúsenosti s čítaním nemeckých výkresov
platný preukaz, certifikát ČSN EN 287-135

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

SK EXPRES, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Šmelková
Tel.: +421908161454
E-mail: poslať životopis
ID: 3512540   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 7,42€/hod. netto