Senzačná príležitosť pracovať ako kontrolór kvality v Liberci

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Liberec, Česko
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
90KČ / hod. plus bonus od 0-10KČ / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- vizuálna kontrola vstupného výstupného materiálu
- testovanie materiálu
- ľahká oprava materiálu

Ubytovanie zabezpečené ZDARMA
Dobrá práca, nie na výrobnej linke,
Dobré platové ohodnotenie
Mzda 90 Kč / hod.
Bonus 0 - 10 Kč / hod.
Príplatok za ubytovanie v sukromý 0 - 2500 Kč
Možnosť osobného rastu, pracovného rastu
Sim karta - výhodné volania aj pre celú rodinu

Ak vás ponuka zaujala neváhaj stačí aj prezvoniť zavoláme každému alebo si pošlite CV na nižšie uvedený email a zavoláme vám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient, pre ktorého hľadáme vhodných kandidátov podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

– Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
– Pracovitosť
– Technická a manuálna zručnosť, veľmi dobrý zrak a sluch
– Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu výhodou

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3506335  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 90KČ / hod. plus bonus od 0-10KČ / hod.