Vodič na VZV vo Voderadoch! ( cca 1100€/ mesačne). Ubytovanie zabezpečené!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac820€ + bonus až do 187€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce je :
- vykládka a nakládka materiálov a kontštrukcií na sedačky
- preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
- príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom v sklade
- obsluha vysokozdvižného vozíka
- navážanie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
- skenovanie a pomocné práce v sklade
- nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu

- ubytovanie zabezpečené
- doprava z ubytovne do práce a späť ZDARMA
- príplatky za prácu v noci, cez víkend, sviatky a nočné zmeny
- možnosť záloh po týždni odpracovanom
-základná mzda 820€
- dochádzkový a výkonnostný bonus až do 187€
- stravné lístky v hodnote 3,83 €

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj volaj alebo stačí aj ak prezvoníš zavoláme každému 0911 828 207.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je popredným výrobcom autosedačiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- skúsenosti s prácou na VZV
- schopnosť učiť sa novému
- zodpovednosť
- samostatnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3499886  Dátum zverejnenia: 23.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac