Práca bez testov na 1 smenu / operátor výroby

Mám záujem

Miesto práce

Galanta

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

550 € + 50 € za výkon + 50 € za dochádzku + príplatky

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov do spoločnosti zameranej na výrobu najmodernejších LCD televízorov s LED technológiou.

Náplňou tvojej práce bude:
nenáročná práca pri balení LCD
skrutkovanie
výroba LCD televízorov
kontrola kvality
balenie do kartónových krabíc a ukladanie na palety

  • možnosť zaučenia
  • bez testov a pohovorov - nástupy priebežné - každý týždeň

UBYTOVANIE zabezpečíme a zahradíme za Vás !!!

Tak neváhajte a nás kontaktujte !!!

žiadne testy - prídeš a robíš po krátkom pohovore
práca na 1 alebo na 3 zmeny
stravné lístky v hodnote 3,60€ /strava priamo v podniku/
zabezpečené ubytovanie bezplatne!
zabezpečená doprava na pracovisko bezplatne!
starostlivosť koordinátora
možnosť čerpania záloh
základná mzda 550 € mesačne + príplatky
50 € bonus za výkon
50 € bonus za dochádzku
50 € bonus za pozíciu
13. a 14. plat

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

telefonický : 0911/ 82 82 06

emailom : [email protected]

budeme kontaktovať všetkých uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Líder v elektrotechnickom priemysle
Náš klient sa v priebehu niekoľkých rokov stal najväčším výrobným závodom spoločnosti Samsung v Európe. Za desať rokov vyrobil 60 miliónov produktov a preinvestoval viac než 350 miliónov eur.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

šikovnosť
manuálna zručnosť
zdravotná spôsobilosť
chuť pracovať

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Staničná 1268
09301 Vranov nad Topľou
ID: 3494057   Dátum zverejnenia: 29.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550 € + 50 € za výkon + 50 € za dochádzku + príplatky