Získajte prácu ako operátor výroby. Plat 970€ + bonusy, príplatky.

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
747€ + 223€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarábajte doma v Trnave ako operátor/ka výroby. Už žiadne cestovanie za prácou. Získajte stabilné miesto v automobilovom priemysle, vysoké príplatky a prácu v čistom a modernom prostredí. Neváhajte a prihláste sa ešte dnes!
Vašou náplňou práce bude:
rôzne druhy činností podľa pracovnej oblasti
montáž prvkov karosérie, skrutkovanie, nitovanie; brúsenie, zváranie; leštenie, kontrola kvalitu farby a laku; vizuálna a hmatová kontrola, meranie posuvným meradlom; opravy a hlásenie porúch
kontrola kvality vykonanej práce podľa pracovných postupov

Ponúkame vám:
stabilnú prácu ihneď
plat 970€
príplatky za prácu v noci, cez víkendy a nadčasy
možnosť zarobiť viac vďaka bonusom
bezplatné zaškolenie
kariérny rast
základnú zložku mzdy 747€
prácu doma v regióne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ide o zaujímavú pracovnú príležitosť v meste Trnava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne dosiahnuté vzdelanie – nižšie stredné odborné
- Schopnosť zapamätať si informácie
- Bezkonfliktný, zodpovedný, spoľahlivý zamestnanec s odolnosťou voči stresu

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3486776  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 747€ + 223€ bonusy